Dlaczego filmy reklamowe są tak skuteczną formą promocji?

Filmy reklamowe – od czego zależy ich sukces? Nie od dziś wiadomo, że reklama jest skuteczną dźwignią handlu. Dobrze zrealizowany film może przynieść wiele korzyści firmie, która chce użyć właśnie tego typu narzędzia do promowania swoich produktów bądź usług.

Badania rynku jasno pokazują, że ludzie o wiele chętniej oglądają wyświetlane obrazy w formie filmu, niż zagłębiają się w czytanie artykułów. Filmy reklamowe są skuteczną formą dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Co oczywiście przekłada się na większą liczbę potencjalnych klientów. Już tak naprawdę kilka sekund wyświetlanego obrazu zostaje odebrane przez odbiorcę i te kilka sekund zadecydują czy widz będzie chętny do dalszego oglądania. Dlatego dobrze nakręcony film reklamowy jest tak ważny.

W dzisiejszej dobie technologii jest o wiele łatwiej dotrzeć do ludzi za pomocą mediów. Produkcja spotów reklamowych staje na najwyższym poziomie, aby zadowolić widza. Nie ma nic lepszego niż, świetnie zrealizowany film reklamowy i zadowolony widz z jego oglądania. Nasze spoty reklamowe mogą wzruszać, dostarczać dreszczyku emocji, pobudzać do działania, a nawet zmiany myślenia. To zaledwie w ciągu kilkunastu sekund projekcji.

Jak tworzymy filmy reklamowe?

Produkcja filmów reklamowych to niebywale trudne zadanie. Niewątpliwie ważna jest umiejętność zrozumienia widza, produktu który mamy zareklamować, bądź też usługi. Za każdym razem staramy się dostarczyć filmy najwyższej jakości. Tworzymy zespół dobrze zgranych ze sobą ludzi, pasjonatów filmu, kina, sprzętu filmowego. Ludzie w naszym teamie pracują ze sobą od lat dlatego tak dobrze rozumiemy się na planie co przekłada się na jakość naszych produkcji. Mamy za sobą dziesiątki realizacji filmów reklamowych. Firmy obdarzyły nas zaufaniem dzięki czemu jesteśmy z wieloma klientami w stałym kontakcie. Naszego filmu reklamowego nie powstydziłaby się żadna firma. Jesteśmy dumni z tego co robimy.

Nasze filmy to przede wszystkim ludzie, kreatywne pomysły, nowoczesny sprzęt filmowy i zapał, który nigdy nie gaśnie. Filmy reklamowe to nasza odwieczna pasja i idea, którą chcemy ulepszać. Firmy często pytają nas również o filmy korporacyjne, przedsiębiorstwa doskonale wiedzą jak ważna jest reklama. Natomiast ważne jest również ukazanie tego jak funkcjonuje firma od środka i kim są ludzie, którzy stoją za daną marką.

dobre filmy reklamowe

Kiedy potrzebujesz filmu reklamowego?

Zawsze. Odpowiedź jest krótka, ponieważ niezależnie na jakim etapie jest dana firma, zawsze można zrobić coś lepiej i dotrzeć do większej liczby odbiorców. Co zdecydowanie przełoży się na sprzedaż. Reklamowe filmy to narzędzie, które działa i w dzisiejszych czasach jest najbardziej opłacalną inwestycją, która potrafi zwrócić się wielokrotnie.

Filmy reklamowe nie są tanie. To prawda, natomiast warto pamiętać, że jest to wyjątkowy produkt. Ponieważ, dzięki niemu można zmienić wizerunek przedsiębiorstwa o 180 stopni. Ulepszyć, poprawić, a z pewnością tego typu inwestycja się zwróci. Produkcja filmowa warszawa to idealne miejsce na podejmowanie nowych współprac.

Filmy reklamowe dla firm to przyszłość, spoty promocyjne rozwijają się w zawrotnym tempie, aby nie zostać w tyle należy podążyć w kierunku technologii i sięgnąć po film skrojony na własną miarę. Niezależnie co mamy zrealizować zawsze oddajemy filmy promocyjne najwyższej jakości.

Ile kosztują filmy promocyjne?

Film promocyjny kosztuje w zależności od potrzeb. Prawda jest taka, że realizacja filmów promocyjnych to bardzo złożony proces, na który składa się wiele czynników. Niewykluczone jest, że promocyjne filmy można nakręcić w bardzo rozsądnych kwotach. PJ Films Studio nagrywa filmy reklamowe w przedziałach cenowych 2-10 tyś i to się sprawdza. Jesteśmy wstanie przygotować odpowiedni film do potrzeb danego klienta.